Sundae Packs!

Sundae Packs!

Regular price
$15.00
Sale price
$15.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Everything you need to make your own Sundaes! Comes with 4 oat waffle bowls, hot fudge sauce, caramel, whipped cream, and cherries! 

Don't need all the bowls? Just crumble them up for a crunchy topping on your sundae. 

My title page contents